KONST / Litografier / Färglitografi 10493263
nr 1049 3263
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Mona Starfelt (f. 1931), 141/250, signerad, motivet: 48x33
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 20:20:38
Mona Starfelt
Läs mer om Mona Starfelt